Aluminiowe panele elewacyjne

Aluminiowe panele elewacyjne?

POSZUKUJESZ NIESTANDARDOWEGO MATERIALU NA ELEWACJĘ ?
Aluminiowe panele elewacyjne są niezwykle lekkie i bardzo łatwe w montażu.  Dostępnych jest bardzo wiele wzorów i kolorów np. wszystkie kolory RAL, anodowane, lustrzane, drewnopodobne, karbonowe i wiele innych. Możliwe jest przygotowanie paneli o zróżnicowanych wymiarach. Aluminiowe panele elewacyjna to rozwiązanie w pełni niepalne. Imperfectly posiada duże doświadczenie w budowaniu niestandardowych rozwiązań fasadowych.
Do naszych aluminiowych paneli elewacyjnych można zastosować inne materiały, takie jak stal nierdzewna, cynk, aluminium, tytan, miedź i drewno.

ALUMINIUM TO BARDZO LEKKI METAL
Aluminium waży około jednej trzeciej wagi stali. Średnia waga to około 2,7g/cm3. Jest to ważny powód, dla którego wielu architektów rozważa zastosowanie aluminium jako okładzin elewacyjnych. Ze względu na wagę proces montażu paneli aluminiowych, rastrów aluminiowych czy aluminiowych systemów elewacyjnych jest znacznie łatwiejszy.

ALUMINIUM ODPORNE NA KOROZJĘ
Dzięki ochronnej powłoce tlenkowej aluminiowe panele elewacyjne nie ulegają korozji. W przeciwieństwie do miedzi, warunki atmosferyczne nie mają wpływu na aluminium. Z czasem nie rdzewieje i nie koroduje. To sprawia, że ​​aluminium jest doskonałym materiałem do budowy, aluminium Z powodzeniem wytrzyma kilkadziesiąt lat !

ALUMINIUM JEST ELASTYCZNE
Aluminium łatwo przetapialne i podatne na gięcie. Temperatura topnienia aluminium w stosunku do innych metali jest bardzo niska, co ułatwia jego kształtowanie. Ponieważ jest również elastyczne, aluminium jest szeroko stosowane przez architektów do specjalnych projektów, które wymagają nietypowych kształtów.

ALUMINIUM W CAŁOŚCI NADAJE SIĘ DO RECYKLINGU
Decydując się na okładzinę aluminiową, wybierasz zrównoważony produkt. Aluminium nadaje się do recyklingu i w tym procesie nie traci nic ze swoich właściwości.
Aluminium jest przetapialne, a proces ten nie wymaga wielkich ilości energii.

Aluminiowe panele elewacyjne
Aluminiowe panele elewacyjne