BEZPIECZNE STABILNE WARTE ZOBACZENIA

Siatka druciana dla architektury i wzornictwa

Siatka architektoniczna Imperfectly

Szukasz wysokiej jakości architektonicznej siatki elewacyjnej, która łączy wyrafinowaną estetykę z wysoką funkcjonalnością i może być optymalnie wkomponowana w Twój projekt? Skorzystaj z pomocy firmy Imperfectly, silnego partnera z doświadczeniem. Skorzystaj z naszego know-how w dziedzinie siatek architektonicznych, podczas którego udało nam się zrealizować wiele projektów architektonicznych z międzynarodowymi architektami i planistami.

Siatka architektoniczna do każdego zastosowania

Siatka architektoniczna otwiera szerokie możliwości kreatywnego projektowania i jest optymalnym rozwiązaniem w wielu obszarach:

  • Fasady siatkowe
  • Fasady chroniące przed słońcem
  • pokrycie ścian
  • Systemy sufitowe
  • Wypełnienie balustrady lub systemy akustyczne

Różne rodzaje siatek drucianych łączą wyrafinowaną estetykę z bardzo różnymi funkcjonalnościami. W zależności od zastosowania w architekturze, okładziny z siatki metalowej spełniają różne zadania:

Siatka architektoniczna Warszawa

Okładzina elewacyjna

Nadaj swojej elewacji wentylowanej wyjątkowy charakter dzięki siatce architektonicznej, idealnemu materiałowi na nowoczesne, solidne elewacje zewnętrzne.

Czytaj dalej >

Pokrycie ścian i sufitów

Dzięki swojej stabilności i ekskluzywnemu wyglądowi siatka architektoniczna idealnie nadaje się do estetycznego pokrywania sufitów i ścian we wnętrzach.

Czytaj dalej >

siatka architektoniczna zabezpieczająca

Osłony zabezpieczające

Jako system ochrony przed upadkiem z wysokości, siatka architektoniczna spełnia najwyzsze wymagania w zakresie bezpieczeństwa i stabilności, a także zachwyca wyglądem.

Czytaj dalej >

siatka architektoniczna żaluzje przeciwsłoneczne

Ochrona przed słońcem

Architektoniczna metalowa siatka elewacyjna jest skutecznym filtrem przeciwsłonecznym: filtruje pionowo padające promienie słoneczne, a tm samym zmniejsza nagrzewanie się budynku.

Czytaj dalej >

siatka architektoniczna projekt elewacji

Projektowanie

Wszechstronność i elastyczność. Zaprojektuj pomieszczenia, powierzchnie, elementy funkcjonalne i projektowe za pomocą naszej wysokiej jakości siatki architektonicznej.

Czytaj dalej >

Typy siatek architektonicznych

Typy siatek architektonicznych

Od filigranu do ciężkiego, od sztywnego do ciągliwego, od przezroczstego do nieprzezroczystego. Odkryj różne sploty i rodzaje oczek naszych siatek metalowych.

Czytaj dalej >

Siatka architektoniczna kolorystyka

Kolorystyka

Dodaj trochę koloru dzięki naszej wszechstronnej siatce architektonicznej!

Czytaj dalej >

Siatka architektoniczna rozwiązania montażowe

Rozwiążania montażowe

Lepiej dmuchać na zimne, optymalne mocowanie siatek architektonicznych na elewacjach, sufitach i ścianach.

Czytaj dalej >