19c

Twój partner w tworzeniu wyjątkowych przestrzeni mieszkalnych

Stalowa konstrukcja

Dom modułowy

Moduły 19c oparte są na stalowych ramach zapewniających precyzję, trwałość i elastyczność.

Ponieważ moduły montowane są w środowisku fabrycznym, uzyskujemy bardzo dokładne wymiary i osiągane tolerancje mierzymy w milimetrach, na to pozwala nam stal. Ponadto, aby zaspokoić potrzebę szerokiej gamy rozwiązań architektonicznych, moduły o stalowej ramie pozwalają na nieograniczone możliwości łączenia i rozbudowy.

Dom szeregowiec

Szeregowe domy modułowe 19c

Marzymy na wielką skalę, ale budujemy na małą. Głównym celem modułowego domu szeregowego było stworzenie satysfakcjonującego domu dla rodzin, które pragną żyć funkcjonalnie z zoptymalizowaną przestrzenią życiową. Wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby było przestronne, aby wygodnie pomieścić młodą rodzinę, a jednocześnie wystarczająco małe, aby skrócić czas i koszty jego utrzymania. Zmniejsz rozmiar swojego domu, aby ulepszyć swoje życie!

Na wynajem

19c -Domy modułowe na wynajem

W pierwszym projekcie apartamentowym 19c skupiliśmy się na modułowych budynkach pod wynajem długoterminowy, gdzie funkcjonalność jest na pierwszym miejscu. Z naszych badań wynika, że ​​ludzie wynajmują raczej pokoje niż metry kwadratowe. Naszym celem było stworzenie bardzo tanich w utrzymaniu i energooszczędnych budynków modułowych  dla sektora wynajmu długoterminowego, z doskonałą równowagą między wielkością, a przystępnością cenową. Wystarczająco duży, przytulny, ułatwiający życie.

19c dla Twojego projektu

Domy modułowe 19c

Szukasz inteligentnego rozwiązania dla swojej inwestycji deweloperskiej? Zbadajmy możliwości zaimplementowania modułowej konstrukcji 19c do Twojej wizji projektu.

19c reprezentuje zrównoważone budownictwo, oparte na modułowej technologii wielokrotnego użytku i przekształcania, aby zapewnić przyjazną miejską przyszłość. Zajmujemy się inteligentną, innowacyjną inżynierią i kontekstowym projektowaniem architektonicznym niedrogich prefabrykowanych domów modułowych.

Wyobraź sobie przyszłość, w której posiadanie domu nie jest zarezerwowane tylko dla bogatych, ale jest towarem dostępnym dla każdego.

Żyjemy w czasach, w których posiadanie domu zaczyna być marzeniem, na które pozwolić mogą sobie nieliczni.
Podczas gdy świat stoi w obliczu kryzysu zasobów naturalnych, populacja planety wciąż rośnie (szacowana populacja do 2030 roku to 8,5 miliarda). Gatunek ludzki zużywa o 30% więcej zasobów, niż jest w stanie wyprodukować. Oznacza to, że jeśli będziemy podążać w tym kierunku do 2030 roku będziemy potrzebować 2 planet. Ponieważ 50% rocznie wydobywanych surowców jest wykorzystywanych do budowy, zajęcie się tym sektorem to świetny sposób na zmianę kursu, w którym teraz podążamy.

19c powstała, aby zająć się problemem marnowania zasobów i przestrzeni życiowej.
Projekt architektoniczny i zrównoważona konstrukcja zaowocowały powstaniem małego domu modułowego 19c. Podczas tej podróży poczuliśmy, że nadszedł czas, aby przyjrzeć się sektorowi budowlanemu bardziej dogłębnie i zrobić jeszcze większy krok – przyspieszyć zmiany w całej branży. Tak narodziła się 19c Modular Homes.

Inteligentny projekt architektoniczny i innowacyjna inżynieria – w połączeniu z modułami wielokrotnego użytku i przekształcania – wysoce wydajna automatyzacja precyzyjnej prefabrykacji. To ESENCJA 19c Modular Houses.

We do – Inteligentna, innowacyjna inżynieria i kontekstowy projekt architektoniczny prefabrykowanej budowy modułowej.
We use – Automatyzacja i robotyka, wysoce wydajna prefabrykacja obok dobrze zarządzanej i utrzymywanej rentowności.
We can – Dostarczać budynki o wyższej jakości w krótszym czasie przy bardziej przewidywalnych kosztach.
We represent – sposób myślenia o zrównoważonym budownictwie, oparty na modułowych zasadach wielokrotnego użytku i przekształcalności dla przyjaznej miejskiej przyszłości.