O nas

Tworzymy unikatowe projekty

O Imperfectly

Wykonawca elewacji w Bielsku-Białej

W Imperfectly sprawimy, że Twój projekt będzie się wyróżniał i lśnił !
W ramach jednej firmy zgromadziliśmy profesjonalnych monterów i ekspertów branżowych w zakresie elewacji i systemów fasadowych.
Od pomysłu poprzez produkcję i dostarczenie materiału do ostatecznego montażu i obsługi posprzedażowej.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami !

O nas - elewacje

K I M   J E S T E Ś M Y

Dostawca systemów elewacyjnych

Imperfectly to profesjonalny czołowy wykonawca systemów fasadowych i elewacyjnych.
Od projektu przez dostawę po montaż z gwarancją. Imperfectly elewacje to punkt kompleksowej obsługi dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z elewacją. Dostarczamy najbardziej niezawodne i trwałe produkty elewacyjne dostępne na rynku.

Kosztorys

Kosztorys elewacji

W IMPERFECTLY wszystko zaczyna się od działu kosztorysowania. Nasi doradcy pomogą w doborze odpowiednich materiałów. Następnie przedstawią dokładne pomiary, po których następuje szczegółowa wycena.

Projekt

Projekt elewacji

Nasz dział projektowy oferuje doradztwo materiałowe. Pomagamy w doborze odpowiedniej kombinacji materiałów i wykończeń. W razie potrzeby wykonamy również usługi modelowania 3D.

Dostawa

Dostawa elewacji

Zaopatrujemy się odpowiedzialnie od najbardziej niezawodnych lokalnych dostawców, firm i marek. Wszystkie nasze rozwiązania elewacyjne spełniają wymogi standardu jakości. Z nami nie jesteś niczym ograniczony.

Instalacja

Montaż elewacji

Usługi instalacyjne i tutaj się wyróżniamy i błyszczymy. Nasi profesjonaliści  zajmą się Twoim projektem z należytą starannością i profesjonalnym wykonaniem. Zrealizujemy Twój projekt na czas z dbałością o najmniejszy detal.

Wsparcie

Wsparcie

Materiały i technologie elewacyjne znamy od podszewki ! Oferujemy kompleksową gwarancję na materiały i wykonanie. Zawsze możesz polegać na naszych usługach posprzedażowych.

Możesz liczyć na nasze doświadczenie i wiedzę; od pomysłów projektowych po realizację projektu i wsparcie.

Chcesz porozmawiać z nami bezpośrednio? Skontaktuj się z nami teraz!