Nowoczesna stodoła

Elewacja drewniana Sobótka 768 1024 marcin
Elewacje drewniane Wrocław

Elewacja drewniana Sobótka

W projekcie wykorzystano opalaną deskę elewacyjną shou sugi ban Yoshimi
Jako materiał bazowy użyto Modrzew Syberyjski. Deska mocowana w orientacji pionowej z widocznym systemem mocowania.
Budynek wspaniale komponuje się z otulająca go przyrodą.

Elewacja drewniana Mazowsze 768 1024 marcin
Elewacje drewniane Świerk Skandynawski

Elewacja drewniana Mazowsze

Do wykonania elewacji wykorzystano Świerk Skandynawski. Wyprodukowano deskę elewacyjną o wymiarach 190x 27 mm. Deska elewacyjna ze Świerka skandynawskiego idealnie nadaje się do zastosowań elewacyjnych. Zgodnie z projektem deska elewacyjna została mocno szczotkowana ostatecznie nadając elewacji nietuzinkowy wygląd. Deskę zamontowano na podkonstrukcji aluminiowej w sposób niewidoczny. Elewacja drewniana została zabezpieczona wysokiej jakości środkami do ochrony drewna.

Elewacja drewniana Wielkopolska 1024 768 marcin
Elewacja drewniana Modrzew Syberyjski

Elewacja drewniana Wielkopolska

Elewacja wykonana z profili Modrzewia Syberyjskiego 45×35 mm. Profile mocowane w sposób widoczny nierdzewnymi wkrętami. Elewację zabezpieczono wysokiej klasy środkiem do ochrony drewna.

Elewacja drewniana Szczyrk 1024 768 marcin
Elewacje drewniane Modrzew Syberyjski

Elewacja drewniana Szczyrk

Elewację drewnianą wykonano z opalanej deski shou Sugi Ban Yoshimi o wymiarach 27×145 mm. Deska mocowana w sposób widoczny przy wykorzystaniu czarnych lakierowanych wkrętów. Budynek znajduje się w samym centrum Beskidów

Czarny dom pod Warszawą 1024 683 marcin
Dom Shou Sugi Ban Warszawa

Czarny dom pod Warszawą

Jedna z pierwszych elewacji z Shou Sugi Ban na Mazowszu. Do wykonania elewacji drewnianej wykorzystano drewno modrzewia. Deska Shou Sugi Ban została mocno opalona, następnie mocno wyszczotkowana i zabezpieczona wysokiej jakości środkiem ochrony drewna.

Taras akademika LivinnX Kraków 1024 683 marcin
Opalana deska Kraków

Taras akademika LivinnX Kraków

Opalana deska Shou Sugi Ban Imperfectly wykorzystana została do budowy strefy rekreacyjnej na dachu budynku akademika LivinnX w Krakowie. Wykorzystano opalaną deskę 28×145 mm z Modrzewia Syberyjskiego. Opalana deska elewacyjna gwarantuje wysoką jakość przez wiele lat. Opala deska stosowana jest jako okładzina elewacyjna przy produkcji domów modułowych 19c.

Elewacja drewniana Opolskie 1024 768 marcin
Elewacje drewniane Opole

Elewacja drewniana Opolskie

Do wykonania elewacji zastosowano opalną deskę elewacyjną Shou Sugi Ban Yoshimi. Mocno opalona deska została zahartowana, wyszczotkowana i zabezpieczona. W celu stabilnej eksploatacji zastosowano deskę wykonaną z Modrzewia Syberyjskiego o wymiarach 28 x 145 mm, którą zamocowano w sposób widoczny czarnymi nierdzewnymi wkrętami.

Elewacja drewniana Zachodniopomorskie 1024 512 marcin
Elewacja drewniana czarna

Elewacja drewniana Zachodniopomorskie

Elewacja z drewnianej opalanej deski elewacyjnej shou sugi ban Lakkolit. Projekt wykonany kompleksowo wraz z ociepleniem skalną wełną mineralną, wykonaniem konstrukcji dla fasad wentylowanych. Deska Lakkolit powstaje w długim procesie podwójnego opalania, szczotkowania i hartowania. Deska elewacyjna zamocowana została w sposób widoczny i finalnie zabezpieczona wysokiej klasy lazurą do drewna.

Elewacja drewniana Beskidy 1024 768 marcin

Elewacja drewniana Beskidy

Elewacja drewniana Toruń 768 1024 marcin

Elewacja drewniana Toruń

Elewacja drewniana podstała w pięknej miejscowości w województwie Kujawsko-Pomorskim. Do realizacji wykorzystano deskę elewacyjną Shou Sugi Ban Yoshimi. Elewacja zamocowana została z wykorzystaniem konstrukcji aluminiowo drewnianej do elewacji wentylowanych. Budynek ocieplono skalną wełną mineralną o grubości 200 mm. Deskę mocowano w sposób widoczny i finalnie zabezpieczono wysokiej klasy środkami ochronnymi do drewna.

  • 1
  • 2