WSZYSTKO JEST MOŻLIWE!

Kreatywny projekt pomieszczeń, powierzchni, designu i elementów użytkowych

Swobodna konfiguracja z architektoniczną siatką drucianą

Z nami możesz realizować swoje najbardziej ambitne projekty w najwyższej jakości. Jej stabilność i ekskluzywna optyka sprawiają, że siatka druciana ze stali nierdzewnej  jest idealnym materiałem do projektowania pomieszczeń, powierzchni i elementów funkcjonalnych.

Siatka druciana: bardzo wszechstronna w zastosowaniu

Fasady, ścianki działowe i pokrycia sufitowe domów mogą być wykonane z siatki drucianej ze stali nierdzewnej, podobnie jak trwałe attyki lub wypełnienia balustrad, wysokiej jakości pokrycia produktów i atrakcyjne wzorniczo przedmioty. Dzięki swoim właściwościom technicznym i optycznym nie ma prawie żadnych ograniczeń dla kreatywnych koncepcji konstrukcyjnych i projektowych podczas korzystania z siatki drucianej .

Szczególnie w połączeniu z innymi materiałami , takimi jak drewno, szkło lub beton licowy, siatka druciana zapewnia fascynujące kontrasty materiałowe, które w dużych budynkach lub w małych, eleganckich rozwiązaniach architektonicznych nadają szczególne akcenty. Każdy projekt posiada niepowtarzalny charakter dzięki swobodnej grze światłem i cieniem, połyskiem i przezroczystością.

Jaki pomysł chciałbyś zrealizować za pomocą siatki drucianej?

Klatki schodowe

Siatka druciana w obszarze klatek schodowych, dzięki swojej półprzezroczystości, zapewnia przyjemny, lekki klimat w pomieszczeniach. W połączeniu z możliwą funkcją jako system zabezpieczający przed upadkiem , istnieje wiele różnych opcji projektowania schodów.


Budowa wystaw i sklepów

Wykorzystaj elegancję i wysoką jakość siatek architektonicznych do prezentacji swojej firmy i produktów. Półprzezroczysta architektoniczna siatka druciana tworzy różne strefy jako przegroda pomieszczenia, nie oddzielając ich optycznie od siebie. Jednocześnie jest to doskonały materiał do pokrywania podłóg, tylnych ścian i sufitów . Właściwość odbijania światła przez siatkę drucianą ze stali nierdzewnej umożliwia kierowanie światłem w ukierunkowany sposób.


Elementy chroniące przed wiatrem i zachowujące prywatność

Siatka druciana może również służyć jako skuteczna ochrona wizualna i wiatrowa. W tym celu należy wybrać najlepszy do tego celu rodzaj siatki o odpowiedniej grubości . Ze względu na strukturę siatki drucianej ze stali nierdzewnej zmieniające się kąty widzenia i sytuacje oświetleniowe nieustannie dają nowe efekty .


Woliery

Przezroczystość i wytrzymałość sprawiają, że siatka druciana jest idealnym materiałem na obudowy wolier i wybiegów. Technika mocowania może być odpowiednio dostosowana do kształtu woliery. Efekt przezroczystości drucianej siatki można jeszcze bardziej wzmocnić, malując ją na czarno.


Projekty indywidualne

Wieloaspektowe właściwości siatki drucianej otwierają praktycznie nieskończoną gamę opcji dla projektantów. Możesz uformować z niego niepowtarzalne rzeźby lub wykorzystać jako elegancką powierzchnię dla przedmiotów.