OD WSTĘPNEGO POMYSŁU DO OSTATECZNEGO MONTAŻU.

Wszystko z jednego źródła - dostosowane do Twojego projektu

Usługi projektowe i produktowe dla stalowej siatki architektonicznej

Z pewnością nie musimy mówić, jak złożone i trudne może być szczegółowe planowanie, realizacja w najdrobniejszych szczegółach i montaż zgodnie z harmonogramem. Zamiast słów wolimy, aby przemawiały czyny i wspieramy Cię kompleksowymi usługami na wszystkich etapach projektu. Niezależnie od tego, czy korzystasz z całego zakresu naszych usług, czy tylko z poszczególnych usług – we wszystkich sprawach wspieramy Cię doświadczeniem, wiedzą i najnowocześniejszą technologią.

Indywidualna usługa doradcza

Indywidualna usługa doradcza

Zawsze możesz liczyć na fachowe doradztwo i aktywne wsparcie naszych specjalistów: od koncepcji po produkcję i montaż. Szczegółowe konsultacje ogólne dotyczące konkretnego projektu – osobiście na miejscu, online za pośrednictwem wideokonferencji, telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej – są tak samo częścią tego, jak szczegółowa wycena i bezpłatne przesyłki próbek.

Dobór siatki drucianej + mocowanie

Dobór siatki drucianej + mocowanie

Każdy projekt ma swoje wymagania wizualne i techniczne. Wspólnie z Państwem je zbadamy i pomożemy w doborze odpowiedniej architektonicznej siatki drucianej wraz z odpowiednim rozwiązaniem montażowym . W niektórych przypadkach możliwe są również nowe projekty siatek drucianych. Chętnie prześlemy Ci bezpłatne próbki, które pomogą Ci w podjęciu decyzji.

Studium wykonalności, opracowanie koncepcji + planowanie budżetu Na podstawie Twoich wymagań najpierw sprawdzamy techniczną wykonalność, a następnie ilustrujemy wstępne podejście do projektu za pomocą symulacji, rysunków, próbek i modeli wspieranych przez CAD. Równolegle ustalamy orientacyjne ceny i uzgadniamy z Państwem prawdopodobną strukturę kosztów, aby dać Państwu pewność w planowaniu budżetu.

Studium wykonalności, opracowanie koncepcji + planowanie budżetu

Na podstawie Twoich wymagań najpierw sprawdzamy techniczną wykonalność, a następnie ilustrujemy wstępne podejście do projektu za pomocą symulacji, rysunków, próbek i modeli wspieranych przez CAD. Równolegle ustalamy orientacyjne ceny i uzgadniamy z Państwem prawdopodobną strukturę kosztów, aby dać Państwu pewność w planowaniu budżetu.

Opracowanie techniczne, szczegółowe planowanie

Opracowanie techniczne, szczegółowe planowanie + obliczenia konstrukcyjne

Nasz dział projektowy tworzy system i szczegółowe rysunki dla Twojego projektu. Ponadto otrzymasz od nas wsparcie przy projektowaniu podkonstrukcji oraz wstępnych obliczeniach statycznych. Na życzenie możemy również pomóc w przygotowaniu oferty.

Konsultacje z generalnym wykonawcą i firmami wykonawczymi Koordynujemy dla Państwa wszystkie techniczne i handlowe aspekty dostawy. Dbamy również o kwestie pakowania i transportu, aby montaż był realizowany terminowo.

Konsultacje z generalnym wykonawcą i firmami wykonawczymi

Koordynujemy dla Państwa wszystkie techniczne i handlowe aspekty dostawy. Dbamy również o kwestie pakowania i transportu, aby montaż był realizowany terminowo.

Produkcja siatki architektonicznej

Produkcja + prefabrykacja siatki drucianej

 Już podczas produkcji pierwsze elementy z siatki drucianej są montowane i gotowe do montażu oraz czyszczone za pomocą specjalnie opracowanego procesu.

Transport siatki architektonicznej

Pakowanie + transport

Aby Twoja siatka architektoniczna dotarła bezpiecznie i nieuszkodzona na plac budowy, do każdego zamówienia produkujemy opakowania dostosowane do indywidualnych potrzeb, w których każdy pojedynczy element siatki drucianej jest optymalnie chroniony. Aby niezawodnie i na czas dostarczyć te elementy do miejsca przeznaczenia, współpracujemy z renomowanymi partnerami logistycznymi i firmami spedycyjnymi.

Porady montażowe lub kompletne zespoły

Porady montażowe lub kompletne zespoły

Poziom oferowanego wsparcia zależy od Ciebie. Przeszkolimy Ciebie i Twój personel w zakresie montażu naszych architektonicznych siatek drucianych lub, jeśli chcesz, możemy sami zająć się całą instalacją na miejscu.

Usługi posprzedażowe Dla nas montaż to nie koniec historii: Oczywiście po dostawie i instalacji jesteśmy zawsze dostępni, aby odpowiedzieć na Twoje pytania. Po prostu zadzwoń do nas - zajmiemy się Twoją prośbą.

Usługi posprzedażowe

Dla nas montaż to nie koniec historii: Oczywiście po dostawie i instalacji jesteśmy zawsze dostępni, aby odpowiedzieć na Twoje pytania. Po prostu zadzwoń do nas – zajmiemy się Twoją prośbą.

Gwarancja

Gwarancja

Korzystasz z kompleksowej gwarancji na wszystkie dostarczone przez nas komponenty na wolny od wad materiał i nienaganne wykonanie.

Fabryczna certyfikacja

Fabryczna certyfikacja

W razie potrzeby dostarczymy Ci szczegółowy certyfikat robót dla materiału użytego do naszej siatki architektonicznej  dostarczonej dla Ciebie.

Usługi w zakresie prac konserwacyjnych i naprawczych

Usługi w zakresie prac konserwacyjnych i naprawczych

W przypadku uszkodzenia siatki drucianej możemy szczególnie szybko zareagować na podstawie dokumentacji szkody i naszych dokumentów projektowych i łatwo i tanio naprawić lub wymienić uszkodzoną siatkę.